nimesil skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Nimesil skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Nimesil skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Nimesil. Pamiętaj również sprawdzić ceny Nimesil bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Nimesil skutki uboczne

Nimesil skutki uboczne:

Zaburzenia hematologiczne: rzadkie: niedokrwistość, eozynofilia. bardzo rzadkie: małopłytkowość, pancytopenia, plamica. Zaburzenia ze strony układu immunologicznego: rzadkie: nadwrażliwość. bardzo rzadkie: anafilaksja. Zaburzenia metaboliczne i stanu odżywiania: rzadkie: hiperkaliemia. Zaburzenia psychiczne: rzadkie: lęki, niepokój, koszmary senne. Zaburzenia czynności układu nerwowego: niezbyt częste: zawroty głowy. bardzo rzadkie: bóle głowy, senność, encefalopatia (zespół Reya). Choroby oczu: rzadkie: zamazane widzenie. bardzo rzadkie: zaburzenia widzenia. Zaburzenia otolarynologiczne: bardzo rzadkie: zawroty głowy. Zaburzenia kardiologiczne: rzadkie: tachykardia. Zaburzenia naczyniowe: niezbyt częste: nadciśnienie. rzadkie: krwotoki, wahania ciśnienia tętniczego, nagłe zaczerwienienie twarzy. Zaburzenia oddechowe: niezbyt częste: duszność. bardzo rzadkie: astma, skurcz oskrzeli. Zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego: częste: biegunki, nudności, wymioty. niezbyt częste: zaparcia, wzdęcia, zapalenie błony śluzowej żołądka. bardzo rzadkie: bóle brzucha niestrawność, zapalenie jamy ustnej, smoliste stolce, krwawienie z przewodu pokarmowego, wrzód i perforacja żołądka i dwunastnicy. Zaburzenia ze strony wątroby i dróg żółciowych: bardzo rzadkie: zapalenie wątroby, piorunujące zapalenie wątroby, żółtaczka, cholestaza. Badania diagnostyczne: często zwiększenia aktywności enzymów wątrobowych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Nimesil skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Nimesil

Sprawdź komentarze opinie o Nimesil:

Ocena średnia Nimesil:

Nimesil otrzymał ocenę średnią: 4,1
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 84 opinii

Gdzie kupić Nimesil?

Szukasz gdzie można kupić Nimesil?

Oto lista aptek i sklepów z Nimesil:

Cena Nimesil

Chcesz poznać szczegółowe ceny Nimesil?

Forum Nimesil

Lista pytań na forum o Nimesil:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Opinie o nimesil skutki uboczne (13)

  1. czy choroba nowotworowa jest przeciwwskazaniem do stosowania nimesilu chodzi o silne nocne skurcze nóg

  2. ostatnio zacząłem przyjmować lek po raz trzeci (stan zapalny przepukliny kręgosłupa) na 3 dzień stosowania zaczęła mi siadać wątroba, brzuch jak balon i silny ból, ostawiłem lek, męczyłem się 3 dni i na szczęście przeszło ale radzę uważać.

  3. już od kilku lat zażywam Nimesil….1x na tydzień-wtedy gdy już ból jest nieznośny…lek zawsze rozpuszczam w wodzie…do tej pory nie zauważyłam skutków ubocznych…jedyna rzecz, która mnie zastanawia to to, że całkowicie ból ustępuje na drugi dzień

  4. Ja stosowałem przy bólu kręgosłupa już raz wcześniej i nie było tych objawów, jednak po ostatnim stosowaniu objawy: wymioty, biegunkę, zaparcia, ból brzucha, wzdęcia, zawroty i bóle głowy senność, zaburzenia widzenia, złe samopoczucie, skurcz oskrzeli, trudności z oddychaniem, uderzenia gorąca, szumy uszne, koszmary, niepokój. Po zaprzestaniu stosowania pozostały, szumy uszne, koszmary i niepokój. Szumy uszne i niepokój, doprowadzają mnie do stanów depresyjnych i nie wiem jak sobie z tym poradzić.

  5. Zażywam nimesil od dłuższego czasu ,(mam RZS ) i nie wyobrażam sobie jak bym funkcjonowała bez tego proszku.Nie wiem jak inni ,ja wsypuje sobie pod język i popijam wodą, na razie nic się nie dzieje .Pozdrawiam

  6. zazywalam go po wyrwaniu osemki z dolnej szczeki… bol mijal, ale niespodziewanie pojawily sie dziwne bole glowy… naprawde bardzo nieprzyjemne, dopiero gdy połaczylam fakty odstawilam to swinstwo

  7. Stosuję NIMESIL sporadycznie, lecz zawsze mam go przy sobie.Przy pierwszych objawach grypy i przeziębienia jak i gorączce jest dla mnie ( i nie tylko dla mnie ! ) niezastąpiony, dzisiejsza noc bez niego byłaby nie do zniesienia :). Skutków ubocznych nie zauważyłam.

  8. Miałem okropny ból zęba 4 dni stosowalem po jednej saszetce na dobe . Rewelacja ból znikal

  9. masakra! po5-u sazetkach 2razy dz. dostałem bolącą gule w gardle, boli przy przełykaniu. lekarz stwierdził zapalenie błony sluzowej gardła! teraz lecze się i połykam tabletki przez miesiąc lub dwa, jestem zawiedziony że takie paskudztwo jest w obrocie w aptekach i że jest to zapisywane ludziom! trujące paskudztwo!w innych krajach dawno wycofane!jak można tak bezkarnie truc ludzi?

  10. Od dłuższego czasu przyjmowałam w razie bólów kręgosłupa, niestety ostatnio po przyjęciu jak zwykle zawiesiny nie popiłam wodą i w jamie ustnej pozostało trochę. Następnego dnia pojawił się pęcherz obok języka, nie kojarząc, że to w wyniku leku, zażyłam jeszcze dwukrotnie (1x dziennie), popijając zawiesinę wodą.Teraz mam zapalenie błony śluzowej jamy ustnej okolic języka, a miejsce po pęcherzu nie chce się zagoić….

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o nimesil skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *