NeoAzarina działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku NeoAzarina działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o NeoAzarina działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla NeoAzarina. Pamiętaj również sprawdzić ceny NeoAzarina bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- NeoAzarina działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić NeoAzarina?

Szukasz gdzie można kupić NeoAzarina?

Oto lista aptek i sklepów z NeoAzarina:

Cena NeoAzarina

Chcesz poznać szczegółowe ceny NeoAzarina?

Forum NeoAzarina

Lista pytań na forum o NeoAzarina:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o NeoAzarina działanie i stosowanie

NeoAzarina działanie i stosowanie:

Lek o ośrodkowym działaniu przeciwkaszlowym i rozkurczającym oskrzela. Olejek tymiankowy zawarty w preparacie, zwiększa wydzielanie śluzu w górnych drogach oddechowych, pobudza odruch wykrztuśny; działa spazmolitycznie i przeciwbakteryjnie. Alkaloidy glistnika posiadają właściwości spazmolityczne na mięśnie gładkie oskrzeli. Kodeina hamuje odruchy kaszlu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący NeoAzarina działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o NeoAzarina działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *