Neo-angin szałwia dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Neo-angin szałwia dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Neo-angin szałwia dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Neo-angin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Neo-angin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Neo-angin szałwia dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Neo-angin?

Szukasz gdzie można kupić Neo-angin?

Oto lista aptek i sklepów z Neo-angin:

Cena Neo-angin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Neo-angin?

Forum Neo-angin
Ulotka o Neo-angin szałwia dawkowanie

Neo-angin szałwia dawkowanie:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 6 lat: powoli ssać 1 pastylkę co 2-3 h. Nie należy połykać pastylek w całości. Nie żuć. Nie należy stosować więcej niż 6 pastylek w ciągu doby. Pacjent nie powinien przyjmować produktu dłużej niż 3-4 dni bez zalecenia lekarza. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Neo-angin szałwia dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Neo-angin szałwia dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *