Neo-Angin Spray w ciąży, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Neo-Angin Spray w ciąży.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Neo-Angin Spray w ciąży i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Neo-Angin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Neo-Angin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Neo-Angin Spray w ciąży? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Neo-Angin?

Szukasz gdzie można kupić Neo-Angin?

Oto lista aptek i sklepów z Neo-Angin:

Cena Neo-Angin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Neo-Angin?

Forum Neo-Angin
Ulotka o Neo-Angin Spray w ciąży

Neo-Angin Spray w ciąży:

Brak wystarczających danych klinicznych dotyczących stosowania produktu u kobiet w ciąży. Ze względu na zawartość etanolu produktu nie stosować u kobiet w ciąży. Ze względu na zawartość etanolu produktu nie stosować u kobiet karmiących piersią.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Neo-Angin Spray w ciąży, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Neo-Angin Spray w ciąży.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *