Neo-Angin Spray działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Neo-Angin Spray działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Neo-Angin Spray działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Neo-Angin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Neo-Angin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Neo-Angin Spray działanie i stosowanie

Neo-Angin Spray działanie i stosowanie:

Lek jest produktem działającym antyseptycznie oraz łagodzącym ból gardła, zawierającym trzy substancje czynne: alkohol 2,4-dichlorobenzylowy, amylometakrezol i lewomentol. Alkohol 2,4-dichlorobenzylowy jest pochodną benzenu, amylometakrezol jest pochodną fenolu, zaś lewomentol cyklicznym monoterpenem.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Neo-Angin Spray działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Neo-Angin?

Szukasz gdzie można kupić Neo-Angin?

Oto lista aptek i sklepów z Neo-Angin:

Cena Neo-Angin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Neo-Angin?

Forum Neo-Angin

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Neo-Angin Spray działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *