nasen skutki uboczne

Informacje o Nasen skutki uboczne

Nasen skutki uboczne:

Zaburzenia serca: kołatanie serca, sporadycznie arytmia serca. Zaburzenia krwi i układu chłonnego: zmiany obrazu krwi (leukopenia, agranulocytoza). Zaburzenia układu nerwowego: zawroty głowy, poczucie oszołomienia, ból głowy, senność, niepamięć następcza, apatia, labilność emocjonalna, zaburzenia snu, zmiana smaku, ataksja, niepewny chód. Zaburzenia psychiczne: koszmary nocne, niepokój nocny. Zaburzenia oka: zaburzenia widzenia. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej śródpiersia: kaszel, astma. Zaburzenia żołądka i jelit: biegunka, nudności, wymioty, wzdęcia. Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: skurcze mięśni, zapalenie stawów. Zaburzenia endokrynologiczne: zaburzenia miesiączkowania. Zaburzenia układu rozrodczego i piersi: zmniejszenie libido. Zaburzenia metabolizmu i odżywiania: zmiana apetytu zwiększone pragnienie, zmiana masy ciała. Zaburzenia układu immunologicznego: reakcje nadwrażliwości takie jak wysypka, pokrzywka.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Nasen skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Nasen


Sprawdź komentarze opinie o Nasen:


Ocena średnia Nasen:

Nasen otrzymał ocenę średnią: 3,8
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 110 opinii

Gdzie kupić Nasen?

Szukasz gdzie można kupić Nasen?

Oto lista aptek i sklepów z Nasen:

Forum Nasen

Lista pytań na forum o Nasen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“nasen skutki uboczne” - 10 komentarze

 1. nasen skutki uboczne #

  Ostrzegam wszystkich którzy cierpią na bezsenność aby nie sięgali po lek nasen ani żaden inny. Każdy lek uzależnia i rządzi człowiekiem.

 2. nasen skutki uboczne #

  Stosuje NASEN od pol roku i jestem bardzo zadowolona-rano wstaje wypoczeta i pelna energii czego nie powiem o innych lekach nasennych po ktorych przez dobre 2 godz po obudzeniu nie moglam dojsc do siebie.Skutki uboczne nie zauwazylam poza tym,ze wedruje do lodowki jak w snie lunatycznym i rano dziwie sie ze zapomnialam ile i co zajadalam.Czasami ,ale rzadko biore druga tabletke poniewaz npo 3 godz wybudzam sie i nie moge zasnac,ale to sporadycznie.Ogolnie jest ok.

 3. nasen skutki uboczne #

  nie ma

 4. nasen skutki uboczne #

  biorę nasen od roku zasypiam po kilku minutach lecz działa na mnie tylko 4 godziny nie zauważyłam skutków ubocznych

 5. nasen skutki uboczne #

  Po zażyciu leku zaczynam gadać od rzeczy, nie umiem prosto iść, przewracam się i nie kontroluję tego co mówię. Mam halucynacje i gapię się często w odbicie lustrzane przez długi czas.
  Dzieje się tak kiedy nie idę spać od razu po zażyciu leku. Poza tym śpię dobrze gdy już znajdę się w łóżku i rano jestem wwypoczęta.

 6. nasen skutki uboczne #

  Biorę nasen od 1,5 roku. Zasypiam bez problemu, wstaję wyspana i co najważniejsze – nie jestem oszołomiona. Nie zauważyłam jakichś wyraźnych skutków ubocznych. Czasami miewam tzw. „mroczki” przed oczami, ale to szybko mija.

 7. nasen skutki uboczne #

  Nasen biorę od 7 lat i wiem, że jestem uzależniona. Na myśl o odstawieniu dostaję histerii. Jednak coraz bardziej przeraża mnie to, że tracę pamięć, nie pamiętam, co działo się wieczorem, z kim rozmawiałam przez telefon, ile z lodówki zjadłam i czy wsiadałam do windy (!) Ciekawi mnie, czy utrata pamięci po tym leku jest krótkotrwała czy tak już zostanie :( Boję się, że kiedyś wyjdę z domu i zapomnę jak wrócić.

 8. nasen skutki uboczne #

  Witam
  Skutków ubocznych raczej nie ma ale zastanawiam się czy ten lek nie reaguje na oczy –rano jak się budzę mam popękane żyłki i jak otwieram oczy …coś jest nie tak….hmmm

 9. nasen skutki uboczne #

  Witam biorę nasen już dłuższy czas zasypiam twardym spokojnym snem wstaje rano wyspana i spokojna czasami mam jakieś sny.skutki uboczne żadne

 10. nasen skutki uboczne #

  Nie wiem, co należy rozumieć przez „skutki uboczne” ale w moim przypadku w zasadzie żadne typu mdłości, wymioty, rozstrój żołądka, wysypka, dreszcze (wymyślam) nie wystąpiły. Zauważyłem, że pojawiające się nad ranem marzenia senne „nie są nieprzyjemne”. Są jednak „jakby inne” od dotychczasowych.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o nasen skutki uboczne