nasen przedawkowanie

Informacje o Nasen przedawkowanie

Nasen przedawkowanie:

Przedawkowanie zolpidemu może powodować zaburzenia świadomości o różnym nasileniu (senność, śpiączka). Nie obserwowano trwałych następstw przedawkowania preparatu po 40-krotnym przekroczeniu jego zalecanej dawki. Zagrożenie dla życia mogą stanowić zatrucia mieszane zolpidemem i alkoholem lub zolpidemem i innymi lekami działającymi hamująco na OUN. Postępowanie lecznicze obejmuje: wywołanie wymiotów (w czasie do jednej godziny od przyjęcia preparatu) lub płukanie żołądka, jeżeli pacjent jest nieprzytomny oraz podanie węgla aktywowanego. Każde przedawkowanie wymaga interwencji lekarskiej. Należy monitorować wydolność układu krążenia i oddychania oraz wdrożyć leczenie objawowe i podtrzymujące. W przypadku przedawkowania można podać dożylnie flumazenil, jednak podanie flumazenilu może spowodować wystąpienie objawów neurologicznych, takich jak drgawki. Zolpidem nie jest usuwany za pomocą hemodializy.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Nasen przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Nasen


Sprawdź komentarze opinie o Nasen:


Ocena średnia Nasen:

Nasen otrzymał ocenę średnią: 3,8
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 110 opinii

Gdzie kupić Nasen?

Szukasz gdzie można kupić Nasen?

Oto lista aptek i sklepów z Nasen:

Forum Nasen

Lista pytań na forum o Nasen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“nasen przedawkowanie” - 12 komentarze

  1. nasen przedawkowanie #

    Ile należy zażyć aby spać dostatecznie długo…czy jest dawka po której można się nie obudzić..?

  2. nasen przedawkowanie #

    wmoim przypadku dawka była trzy tabletki.
    czułam się jak nienormalna nie wiedziałam co ze mną się dzieje . zaczełam zwracać i pomału dochadziłam do norny , nie przespałam nocy. od tego czasu nie wziełam żadnych leków na sen nawet ziołowych .

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o nasen przedawkowanie