Naratriptan Stada przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Naratriptan Stada przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Naratriptan Stada przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Naratriptan. Pamiętaj również sprawdzić ceny Naratriptan bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Naratriptan Stada przedawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Naratriptan?

Szukasz gdzie można kupić Naratriptan?

Oto lista aptek i sklepów z Naratriptan:

Cena Naratriptan

Chcesz poznać szczegółowe ceny Naratriptan?

Forum Naratriptan

Lista pytań na forum o Naratriptan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Naratriptan Stada przedawkowanie

Naratriptan Stada przedawkowanie:

Podanie dużej dawki naratryptanu wynoszącej 25 mg u 1 zdrowego ochotnika płci męskiej spowodowało zwiększenie ciśnienia tętniczego krwi o 71 mmHg i wystąpienie działań niepożądanych, w tym uczucie lekkości głowy, uczucia ucisku w obrębie szyi i utratę koordynacji. Po 8 h od podania dawki, wartości ciśnienia tętniczego krwi powróciły do normy bez interwencji farmakologicznej. Nie jest znany wpływ hemodializy lub dializy otrzewnowej na usuwanie naratryptanu z osocza krwi. W przypadku przedawkowania naratryptanu, pacjenta należy poddać obserwacji przez co najmniej 24 h i jeśli konieczne, zastosować odpowiednie leczenie podtrzymujące.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Naratriptan Stada przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Naratriptan Stada przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *