Naproxen 250 Hasco skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Naproxen 250 Hasco skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Naproxen 250 Hasco skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Naproxen. Pamiętaj również sprawdzić ceny Naproxen bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Naproxen 250 Hasco skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Opinie o Naproxen

Sprawdź komentarze opinie o Naproxen:

Ocena średnia Naproxen:

Naproxen otrzymał ocenę średnią: 4,3
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 8 opinii

Gdzie kupić Naproxen?

Szukasz gdzie można kupić Naproxen?

Oto lista aptek i sklepów z Naproxen:

Cena Naproxen

Chcesz poznać szczegółowe ceny Naproxen?

Forum Naproxen

Lista pytań na forum o Naproxen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Naproxen 250 Hasco skutki uboczne

Naproxen 250 Hasco skutki uboczne:

Układu pokarmowy: zanik łaknienia, zgaga, nudności, wymioty, bóle brzucha, zaparcia, biegunka, zapalenie jamy ustnej, wzmożone pragnienie. Rzadko może wystąpić krwawienie z przewodu pokarmowego wrzód żołądka lub żołądka i dwunastnicy, żółtaczka i zapalenie wątroby oraz zapalenie okrężnicy; centralny układ nerwowy: drgawki, zaburzenia koncentracji, depresja, złe samopoczucie, osłabienie siły mięśni, bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zaburzenia snu, szum w uszach; dermatologiczne: świąd, zaczerwienie skóry, pokrzywka, łysienie, wylewy podskórne, martwica naskórka z reakcją nadwrażliwości na światło, rumień wielopostaciowy; układ krążenia: obrzęki, duszności, przyspieszenie rytmu serca; nerki: zapalenie kłębuszków, krwiomocz, zapalenie śródmiąższowe, zespół nerczycowy, niewydolność nerek; zmiany w obrazie krwi: granulocytopenia, trombocytopenia, niedokrwistość hemolityczna lub aplastyczna.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Naproxen 250 Hasco skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Naproxen 250 Hasco skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *