Nanogy skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Nanogy skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Nanogy skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Nanogy. Pamiętaj również sprawdzić ceny Nanogy bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Nanogy skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Nanogy?

Szukasz gdzie można kupić Nanogy?

Oto lista aptek i sklepów z Nanogy:

Cena Nanogy

Chcesz poznać szczegółowe ceny Nanogy?

Forum Nanogy

Lista pytań na forum o Nanogy:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Nanogy skutki uboczne

Nanogy skutki uboczne:

Niekiedy mogą występować takie działania niepożądane, jak: dreszcze, ból głowy, zawroty głowy, gorączka, wymioty, reakcje alergiczne, nudności, ból stawów, obniżone ciśnienie krwi i umiarkowany ból krzyża. Rzadko normalna ludzka immunoglobulina może powodować nagłe obniżenie ciśnienia krwi oraz, w odosobnionych przypadkach, wstrząs anafilaktyczny, nawet wówczas, gdy pacjent nie wykazywał nadwrażliwości po poprzednim podaniu produktu leczniczego. Po podawaniu normalnej ludzkiej immunoglobuliny zaobserwowano odwracalne przypadki aseptycznego zapalenia opon mózgowych i rzadkie przypadki przemijających reakcji skórnych. U pacjentów, zwłaszcza z grupą krwi A, B i AB, obserwowano odwracalne reakcje hemolityczne. W rzadkich przypadkach po zastosowaniu wysokiej dawki IVIg może występować niedokrwistość hemolityczna wymagająca przetoczenia krwi. Obserwowano podwyższenie stężenia kreatyniny w surowicy i/lub ostrą niewydolność nerek. Bardzo rzadko: reakcje zakrzepowo-zatorowe, takie jak zawał mięśnia sercowego, udar, zatorowość płucna i zakrzepica żył głębokich. Przeprowadzono dwa badania kliniczne produktu leczniczego IVIg wytwarzanego przez tego samego wytwórcę; badania prowadzono z udziałem 41 pacjentów (19 pacjentów z immunologiczną plamicą małopłytkową i 22 z rozpoznanym pierwotnym niedoborem odporności). Najczęściej zgłaszanymi działaniami niepożądanymi były gorączka i ból głowy. Gorączka pojawiała się najczęściej w trakcie podawania preparatu, natomiast ból głowy zasadniczo pojawiał się w ciągu 24 godz. po wlewie. Badania diagnostyczne: (często) lekki odwracalny wzrost poziomu kreatyniny w surowicy bez wpływu na obraz kliniczny. Zaburzenia układu nerwowego: (bardzo często) ból głowy. Zaburzenia żołądka i jelit: (bardzo często) wymioty. Zaburzenia naczyniowe: (bardzo często) nadciśnienie. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (bardzo często) gorączka; (często) dreszcze. Dzieci i młodzież. Częstość, rodzaj i nasilenie reakcji niepożądanych u dzieci jest takie same, jak u dorosłych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Nanogy skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Nanogy skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *