NANOCOLL dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku NANOCOLL dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o NANOCOLL dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla NANOCOLL. Pamiętaj również sprawdzić ceny NANOCOLL bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- NANOCOLL dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić NANOCOLL?

Szukasz gdzie można kupić NANOCOLL?

Oto lista aptek i sklepów z NANOCOLL:

Cena NANOCOLL

Chcesz poznać szczegółowe ceny NANOCOLL?

Forum NANOCOLL

Lista pytań na forum o NANOCOLL:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o NANOCOLL dawkowanie

NANOCOLL dawkowanie:

Dorośli. Zalecana dawka radioaktywności u osoby dorosłej wynosi: podanie dożylne: scyntygrafia szpiku kostnego: 185-500 MBq. Badanie może być przeprowadzone po upływie 45-60 min. po podaniu preparatu. Scyntygrafia zmian zapalnych: 370-500 MBq. Badanie dynamiczne powinno być rozpoczęte natychmiast po podaniu dożylnym preparatu. Badanie statyczne obejmuje fazę wczesną, 15 min. po podaniu oraz fazę wypłukiwania, 30-60 min. od podania preparatu. Podanie podskórne. Zalecana dawka radioaktywności, stosowana podczas limfoscyntygrafii wykonanej metodą pojedynczego lub wielokrotnego wstrzyknięcia podskórnego, wynosi 18,5-110 MBq na każde z miejsc wstrzyknięcia preparatu. Dawka zależy od badanej okolicy ciała i od czasu pomiędzy podaniem preparatu a wykonaniem badania. Podana objętość roztworu nie powinna przekroczyć 0,2-0,3 ml. Maks. możliwa objętość wynosi 0,5 ml. Przed podaniem podskórnym należy sprawdzić przez aspirację, czy przypadkowo nie zostało nakłute naczynie krwionośne. Limfoscyntygrafia dynamiczna kończyn dolnych powinna zostać rozpoczęta natychmiast po podaniu preparatu, część statyczną badania należy wykonać po 30-60 min. Badanie układu limfatycznego okołomostkowego może wymagać powtarzanych wstrzyknięć i dodatkowego obrazowania. U bardzo małych dzieci (do 1 rż.) 20 MBq (scyntygrafia szpiku kostnego) jest najmniejszą zalecaną dawką preparatu, potrzebną do uzyskania obrazu o właściwej jakości. Stosując preparat u dzieci, można go rozcieńczyć roztworem soli fizjologicznej w stosunku 1:50. Preparat nie jest przewidziany do wielokrotnego lub ciągłego podawania. Według zaleceń Paediatric Task Group, EANM, dawka radioaktywna preparatu podawana dzieciom stanowi część dawki dla osób dorosłych; jest obliczana na podstawie mc. dziecka. Szczegóły – patrz ChPL.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący NANOCOLL dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o NANOCOLL dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *