Naloxonum hydrochloricum WZF skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Naloxonum hydrochloricum WZF skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Naloxonum hydrochloricum WZF skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Naloxonum. Pamiętaj również sprawdzić ceny Naloxonum bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Naloxonum hydrochloricum WZF skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Naloxonum?

Szukasz gdzie można kupić Naloxonum?

Oto lista aptek i sklepów z Naloxonum:

Cena Naloxonum

Chcesz poznać szczegółowe ceny Naloxonum?

Forum Naloxonum

Lista pytań na forum o Naloxonum:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Naloxonum hydrochloricum WZF skutki uboczne

Naloxonum hydrochloricum WZF skutki uboczne:

Zaburzenia układu nerwowego: drżenie, drgawki (mogą wystąpić w przypadku nagłego odwrócenia depresji wywołanej opioidami); parestezje (obserwowano w rzadkich przypadkach po podaniu naloksonu).Podanie zbyt dużych dawek naloksonu pacjentom po zabiegach chirurgicznych może spowodować zniesienie działania przeciwbólowego i wywołać pobudzenie. Zaburzenia serca i zaburzenia naczyniowe: tachykardia; częstoskurcz komorowy i migotanie komór (występowały w okresie pooperacyjnym oraz w przypadku nagłego odwrócenia depresji wywołanej opioidami); zatrzymanie czynności serca (występowało w okresie pooperacyjnym oraz w przypadku nagłego odwrócenia depresji wywołanej opioidami);niedociśnienie tętnicze, nadciśnienie tętnicze (występowały w okresie pooperacyjnym), podwyższenie ciśnienia tętniczego (występowało w przypadku nagłego odwrócenia depresji wywołanej opioidami). Wymienione działania niepożądane niekiedy prowadziły do encefalopatii, śpiączki i zgonu. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: obrzęk płuc, duszność (występowały w okresie pooperacyjnym oraz w przypadku nagłego odwrócenia depresji wywołanej opioidami). Zaburzenia żołądka i jelit: nudności, wymioty (występowały w przypadku nagłego odwrócenia depresji wywołanej opioidami). Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: ostry zespół odstawienny wywołany nagłym zniesieniem działania opioidów u pacjentów fizycznie uzależnionych od opioidów, charakteryzujący się takimi objawami jak: bóle w różnych częściach ciała, gorączka, pocenie się, wyciek wydzieliny z nosa, kichanie, piloerekcja, ziewanie, osłabienie, drżenia, nerwowość, niepokój, drażliwość, biegunka, nudności, kurczowe bóle brzucha, podwyższenie ciśnienia tętniczego, tachykardia. U noworodków odstawienie opioidów może spowodować drgawki, nadmierny płacz i nasilenie odruchów.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Naloxonum hydrochloricum WZF skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Naloxonum hydrochloricum WZF skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *