Naglazyme skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Naglazyme skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Naglazyme skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Naglazyme. Pamiętaj również sprawdzić ceny Naglazyme bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Naglazyme skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Naglazyme?

Szukasz gdzie można kupić Naglazyme?

Oto lista aptek i sklepów z Naglazyme:

Cena Naglazyme

Chcesz poznać szczegółowe ceny Naglazyme?

Forum Naglazyme

Lista pytań na forum o Naglazyme:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Naglazyme skutki uboczne

Naglazyme skutki uboczne:

U wszystkich pacjentów w badaniu klinicznym III fazy wystąpiły działania niepożądane, niezależnie czy otrzymywali preparat, czy placebo. Zakażenia i infestacja: (często) zapalenie gardła, zapalenie żołądka i jelit. Zaburzenia układu nerwowego: (często) arefleksja. Zaburzenia oka: (często) zapalenie spojówek, zmętnienie rogówki. Zaburzenia ucha i błędnika: (bardzo często) ból ucha. Zaburzenia naczyń: (często) nadciśnienie tętnicze. Zaburzenia oddechowe, klatki piersiowej i śródpiersia: (bardzo często) duszność; (często) bezdech, zatkanie nosa. Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: (bardzo często) ból brzucha; (często) przepuklina pępkowa. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (często) obrzęk twarzy. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (bardzo często) ból; (często) ból w klatce piersiowej, dreszcze, złe samopoczucie. Reakcje poinfuzyjne, charakteryzujące się nawracającym schematem objawów występującym w trakcie infuzji leku, zaobserwowano u 30 (56%) spośród 54 pacjentów leczonych preparatem we wszystkich badaniach klinicznych. Reakcje pojawiały się już w 6. tyg., jak również dopiero w 55. tyg. leczenia badanym lekiem i występowały w trakcie wielu infuzji, chociaż nie zawsze w kolejno następujących po sobie tyg. Najczęstsze objawy tych reakcji poinfuzyjnych obejmowały gorączkę, dreszcze, wysypkę i pokrzywkę, niemniej odnotowano również hipotensję, nudności, wymioty, duszność, skurcze oskrzeli, ból zamostkowy, ból brzucha, ból głowy, złe samopoczucie, zaburzenia oddechowe, obrzęk naczyniowo-ruchowy i bóle stawów. U 52 z 54 pacjentów (96%) leczonych preparatem w badaniach klinicznych uzyskano dodatni wynik na obecność przeciwciał przeciw galsulfazie. Znaczenie kliniczne przeciwciał przeciw galsulfazie nie jest znane.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Naglazyme skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Naglazyme skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *