Nacralid działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Nacralid działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Nacralid działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Nacralid. Pamiętaj również sprawdzić ceny Nacralid bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Nacralid działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Nacralid?

Szukasz gdzie można kupić Nacralid?

Oto lista aptek i sklepów z Nacralid:

Cena Nacralid

Chcesz poznać szczegółowe ceny Nacralid?

Forum Nacralid

Lista pytań na forum o Nacralid:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Nacralid działanie i stosowanie

Nacralid działanie i stosowanie:

Wykazano, że naratryptan jest wybiórczym agonistą receptorów 5-hydroksytryptaminy (5-HT1), które odpowiedzialne są za skurcz naczyń. Naratryptan wykazuje wysokie powinowactwo do ludzkich klonowanych receptorów 5-HT1B i 5-HT1D, uważa się, że ludzkie receptory 5-HT1B odpowiadają naczyniowym receptorom 5-HT1 uczestniczącym w skurczu naczyń wewnątrzczaszkowych. Naratryptan ma nieznaczny wpływ lub nie ma wpływu na inne podtypy receptorów serotoninowych (5-HT2, 5-HT3, 5-HT4 i 5-HT7). W badaniach na zwierzętach stwierdzono, że naratryptan powoduje wybiórcze zwężenie naczyń krwionośnych w obszarze ukrwienia tętnic szyjnych. Ponadto, doświadczalnie wykazano, że naratryptan hamuje aktywność nerwu trójdzielnego. Obydwa mechanizmy leżą u podstawy przeciwmigrenowego działania naratryptanu. W badaniach klinicznych początek działania występuje po godzinie a największa skuteczność występuje po 4h. Początkowa skuteczność dawki naratryptanu 2,5 mg była nieco większa, niż dawki sumatryptanu w dawce 100 mg. Jednakże, skuteczności obu substancji czynnych w okresie 24 h była podobna, a częstość występowania działań niepożądanych podczas badań klinicznych była nieco mniejsza po podaniu 2,5 mg naratryptanu, niż po podaniu 100 mg sumatryptanu. Nie przeprowadzono badań porównawczych pomiędzy naratryptanem w dawce 2,5 mg i sumatryptanem w dawce 50 mg.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Nacralid działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Nacralid działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *