Nacralid dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Nacralid dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Nacralid dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Nacralid. Pamiętaj również sprawdzić ceny Nacralid bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Nacralid dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Nacralid?

Szukasz gdzie można kupić Nacralid?

Oto lista aptek i sklepów z Nacralid:

Cena Nacralid

Chcesz poznać szczegółowe ceny Nacralid?

Forum Nacralid

Lista pytań na forum o Nacralid:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Nacralid dawkowanie

Nacralid dawkowanie:

Lek należy zażywać jak najszybciej po wystąpieniu napadu migreny, ale produkt jest również skuteczny po zażyciu w późniejszej fazie. Produktu nie należy stosować zapobiegawczo. Lek należy połykać w całości, popijając tabl. wodą. Dorośli (18-65 lat). Zalecana dawka produktu wynosi 1 tabl. 2,5 mg. W razie nawrotu objawów po początkowym ich ustąpieniu, można zażyć drugą dawkę, ale min. czas pomiędzy dawkami powinien wynosić 4 h. Całkowita dawka nie powinna być >2 tabl. po 2,5 mg/dobę. Jeśli objawy napadu migreny nie ustąpią po zastosowaniu pierwszej dawki, nie należy przyjmować kolejnej dawki produktu podczas tego samego napadu, ponieważ nie wykazano korzyści z takiego leczenia. Lek może być stosowany w kolejnych napadach migreny. W kontrolowanym badaniu klinicznym przeprowadzonym u młodzieży obserwowano wysoki odsetek odpowiedzi na placebo. Nie wykazano skuteczności naratryptanu w tej populacji i dlatego stosowanie w tej grupie wiekowej nie jest zalecane. Nie zaleca się stosowania produktu u dzieci w wieku 65 lat,dlatego stosowanie w tej grupie wiekowej nie jest zalecane. Maks. dawka dobowa u pacjentów z łagodnymi do umiarkowanych zaburzeniami czynności nerek wynosi 1 tabl. 2,5 mg. Stosowanie naratryptanu jest przeciwwskazane u pacjentów z ciężką niewydolnością nerek. Maks. dawka dobowa u pacjentów z łagodnymi do umiarkowanych zaburzeniami czynności wątroby wynosi 1 tabl. 2,5 mg. Stosowanie naratryptanu jest przeciwwskazane u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Nacralid dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Nacralid dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *