multiLac z potasem 2 mmol/l przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku MultiLac z potasem 2 mmol/l przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o MultiLac z potasem 2 mmol/l przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla MultiLac. Pamiętaj również sprawdzić ceny MultiLac bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- MultiLac z potasem 2 mmol/l przedawkowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o MultiLac

Sprawdź komentarze opinie o MultiLac:

Gdzie kupić MultiLac?

Szukasz gdzie można kupić MultiLac?

Oto lista aptek i sklepów z MultiLac:

Cena MultiLac

Chcesz poznać szczegółowe ceny MultiLac?

Forum MultiLac

Lista pytań na forum o MultiLac:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o MultiLac z potasem 2 mmol/l przedawkowanie

MultiLac z potasem 2 mmol/l przedawkowanie:

Nie ma doniesień o sytuacjach zagrożenia spowodowanych podawaniem zalecanych dawek; ponadto podawanie roztworu można w każdym momencie przerwać. Jeśli nie wyliczy się dokładnie i nie monitoruje równowagi płynowej, wystąpić może przewodnienie lub odwodnienie z następstwem w postaci reakcji ze strony układu krążenia. Może się to przejawiać zmianami ciśnienia krwi, ośrodkowego ciśnienia żylnego, częstości serca i ciśnienia w tętnicy płucnej. W przypadku przewodnienia rozwinąć się może zastoinowa niewydolność serca i/lub zastój płucny. W przypadkach przewodnienia powinno się zwiększyć ultrafiltrację i zmniejszyć objętość oraz szybkość wlewu/podawania roztworu. W przypadkach znacznego odwodnienia powinno się zmniejszyć lub przerwać ultrafiltrację i odpowiednio zwiększyć objętość wlewanego/podawanego roztworu do hemofiltracji. Stosowanie zbyt dużej objętości może powodować zaburzenia stężeń elektrolitów i równowagi kwasowo-zasadowej, np. jeśli podano nieodpowiednio dużą objętość roztworu do hemofiltracji, może wystąpić przedawkowanie mleczanu (zasady buforującej). Może to prowadzić do zasadowicy metabolicznej, zmniejszenia stężenia zjonizowanego wapnia w surowicy lub tężyczki.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący MultiLac z potasem 2 mmol/l przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o multiLac z potasem 2 mmol/l przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *