Multiferon dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Multiferon dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Multiferon dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Multiferon. Pamiętaj również sprawdzić ceny Multiferon bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Multiferon dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Multiferon?

Szukasz gdzie można kupić Multiferon?

Oto lista aptek i sklepów z Multiferon:

Cena Multiferon

Chcesz poznać szczegółowe ceny Multiferon?

Forum Multiferon

Lista pytań na forum o Multiferon:

    Brak pytań na forum o Multiferon

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Multiferon dawkowanie

Multiferon dawkowanie:

Leczenie uzupełniające czerniaka złośliwego. 3 miliony j.m. trzy razy w tygodniu przez 6 m-cy po 2 początkowych cyklach produktu DTIC 850 mg/m2 pc. (dożylnie). DTIC należy podawać raz na 3 tyg., jak również 3 tyg. przed rozpoczęciem leczenia interferonem alfa. Leczenie drugiego rzutu w chorobach wirusowych i nowotworach złośliwych. Doświadczenia kliniczne są ograniczone, lecz po zmianie leku z rekombinowanego interferonu alfa na produkt nie ma zwykle konieczności zmiany dawkowania (j.m.). Mogą rozwinąć się reakcje niepożądane, podobne do występujących po wprowadzeniu leczenia interferonem alfa, co uzasadnia stopniowe zmniejszenie dawki. Jeżeli objawy nietolerancji utrzymują się lub nawracają po odpowiednim dostosowaniu dawki, leczenie produktem należy przerwać. Podczas stosowania podskórnego w leczeniu podtrzymującym, pacjent może podawać sobie dawkę samodzielnie, według uznania lekarza. W czasie trwania leczenia należy zmieniać miejsce wstrzyknięcia. Dane dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności stosowania produktu u dzieci i młodzieży są bardzo ograniczone.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Multiferon dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Multiferon dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *