Multi-Gyn dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Multi-Gyn dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Multi-Gyn dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Multi-Gyn. Pamiętaj również sprawdzić ceny Multi-Gyn bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Multi-Gyn dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Multi-Gyn?

Szukasz gdzie można kupić Multi-Gyn?

Oto lista aptek i sklepów z Multi-Gyn:

Cena Multi-Gyn

Chcesz poznać szczegółowe ceny Multi-Gyn?

Forum Multi-Gyn

Lista pytań na forum o Multi-Gyn:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Multi-Gyn dawkowanie

Multi-Gyn dawkowanie:

W leczeniu bakteryjnego zakażenia pochwy z występującymi upławami i/lub nieprzyjemnym zapachem stosować obficie dopochwowo, co najmniej 2x/dobę przez okres minimum 5 dni. W celu zapobiegania upławom, nieprzyjemnym zapachom i podobnym dolegliwościom lub w celu przeciwdziałania rozwojowi drożdżaków stosować dopochwowo raz na 3 dni. W razie potrzeby można stosować częściej. W przypadku dolegliwości ze strony pochwy takich, jak: świąd, podrażnienie, tkliwość, suchość, zaczerwienienie i bolesność należy stosować żel obficie co najmniej raz dziennie lub ilekroć pojawią się dolegliwości.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Multi-Gyn dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Multi-Gyn dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *