Mukambro dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Mukambro dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Mukambro dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Mukambro. Pamiętaj również sprawdzić ceny Mukambro bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Mukambro dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Mukambro?

Szukasz gdzie można kupić Mukambro?

Oto lista aptek i sklepów z Mukambro:

Cena Mukambro

Chcesz poznać szczegółowe ceny Mukambro?

Forum Mukambro

Lista pytań na forum o Mukambro:

    Brak pytań na forum o Mukambro

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Mukambro dawkowanie

Mukambro dawkowanie:

Dzieci i młodzież powyżej 12 lat: standardowa dawka to 3 rozpylenia 3x/dobę, co odpowiada 90 mg chlorowodorku ambroksolu na dobę. 1 rozpylenie odpowiada 0,2 ml roztworu i zawiera 10 mg chlorowodorku ambroksolu. Dzieci poniżej 12 lat: preparat nie jest zalecany do stosowania u dzieci poniżej 12 lat, ze względu na wysokie stężenie substancji czynnej w tym roztworze. Pacjenci z niewydolnością nerek i wątroby: w przypadku umiarkowanej do ciężkiej niewydolności nerek/wątroby, należy dostosować dawkę.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Mukambro dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Mukambro dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *