Mucoangin działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Mucoangin działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Mucoangin działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Mucoangin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Mucoangin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Mucoangin działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Mucoangin

Sprawdź komentarze opinie o Mucoangin:

Gdzie kupić Mucoangin?

Szukasz gdzie można kupić Mucoangin?

Oto lista aptek i sklepów z Mucoangin:

Cena Mucoangin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Mucoangin?

Forum Mucoangin

Lista pytań na forum o Mucoangin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Mucoangin działanie i stosowanie

Mucoangin działanie i stosowanie:

W badaniu przeprowadzonym na modelu oka królika zaobserwowano miejscowe działanie znieczulające ambroksolu, będące prawdopodobnie wynikiem blokowania kanałów sodowych. Badania in vitro wykazały blokowanie przez ambroksol klonowanych kanałów sodowych w neuronach, a wiązanie miało charakter odwracalny i było zależne od stężenia. Powyższe właściwości są zgodne z dodatkową obserwacją prowadzoną w badaniach dotyczących skuteczności klinicznej ambroksolu w leczeniu objawów ze strony górnych dróg oddechowych, która wykazała, że po podaniu wziewnym produkt powoduje szybkie złagodzenie bólu i związanego z nim odczuwania dyskomfortu w okolicy ucha, nosa i tchawicy. Badania kliniczne potwierdziły łagodzenie bólu podczas stosowania tabletek do ssania u pacjentów z bólem gardła spowodowanym ostrym zapaleniem gardła pochodzenia wirusowego. W badaniach klinicznych wykazano szybki początek działania produktu oraz utrzymanie się tego działania przez co najmniej 3 h. Ambroksol wywiera działanie przeciwzapalne. W trakcie badań in vitro wykazano, że ambroksol istotnie zmniejsza uwalnianie cytokin z komórek jednojądrzastych i komórek o różnokształtnych jądrach komórkowych krwi oraz tkanek. Wykazano, że tabletki do ssania znacząco zmniejszają zaczerwienienie gardła w przebiegu stanu zapalnego gardła. Wykazano, że ambroksol zwiększa wydzielanie w obrębie dróg oddechowych. Zwiększa wytwarzanie surfaktantu w płucach i pobudza czynność aparatu rzęskowego. Dzięki temu zwiększa płynność śluzu i jego transport (oczyszczanie śluzowo-rzęskowe). Usprawnienie oczyszczania śluzowo-rzęskowego zostało wykazane w badaniach kliniczno-farmakologicznych. Zwiększenie wydzielania płynnego śluzu i oczyszczania śluzowo-rzęskowego ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Mucoangin działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Mucoangin działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *