mozarin w ciąży

Informacje o Mozarin w ciąży

Mozarin w ciąży:

Escytalopramu nie należy stosować w okresie ciąży, o ile nie jest to bezwzględnie konieczne oraz jedynie po dokładnym rozważeniu możliwych zagrożeń i oczekiwanych korzyści. Należy poddać obserwacji noworodki, których matki stosowały escytalopram w zaawansowanej ciąży, zwłaszcza w III trymestrze. Należy unikać nagłego przerwania stosowania leku w ciąży. U noworodków, których matki stosowały leki z grupy SSRI/SNRI w zaawansowanej ciąży, obserwuje się następujące objawy: zaburzenia oddechowe, sinica, bezdech, napady padaczkowe, wahania temperatury, utrudnione karmienie, wymioty, hipoglikemia, hipertonia, hipotonia, hiperrefleksja, drżenia, drżączka, rozdrażnienie, letarg, ciągły płacz, senność i bezsenność. Objawy te mogą wynikać z działania serotoninergicznego lub objawów odstawiennych. W większości przypadków zaburzenia występują natychmiast lub w niedługim czasie (

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Mozarin w ciąży, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Mozarin


Sprawdź komentarze opinie o Mozarin:


Ocena średnia Mozarin:

Mozarin otrzymał ocenę średnią: 3,4
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 100 opinii

Gdzie kupić Mozarin?

Szukasz gdzie można kupić Mozarin?

Oto lista aptek i sklepów z Mozarin:

Forum Mozarin

Lista pytań na forum o Mozarin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“mozarin w ciąży” - 2 komentarze

  1. mozarin w ciąży #

    ja przestałam brać w 8 tygodniu-licząc od dnia ostatniej miesiączki czyli przestałam brać w dnu spodziewanej miesiączki, odstawiłam gwałtownie. Miałam przykre skutki odstawienie, nie martw się po 2-3 dniach lek wypłukuje się z organizmu. Powodzenia w planowaniu ciąży!
    Ja też teraz planuję ciążę i boję się nawrotu, mam lęk uogólniony i już poznałam jakość życia po leku i nie chce mi sie wracać to tych stanów lękowych. Utrudniają mi życie, pracę, nie moge cieszyć sie w pełni z macierzyństwa-karmienia piersią…….chętnie bym brała lek w ciąży ale lekarka powiedziała że jeżeli dałam rade w poprzedniej ciąży to i teraz dam i nie ma co ryzykować.

  2. mozarin w ciąży #

    Witam ! biorę lek mozarin od ponad dwóch lat , około 3tyg temu zaczęłam schodzić na mniejszą dawkę ponieważ planuję ciąże … czy ktoś z Was wie ile powinnam odczekać po odstawieniu leku ??? nie ukrywam że strasznie boję się że po odstawieniu a co gorsza w ciąży wszystko wróci …..

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o mozarin w ciąży