miansec a alkohol

Informacje o Miansec a alkohol

Miansec a alkohol:

Działa synergicznie z lekami o działaniu hamującym na o.u.n. i alkoholem. Nie podawać z niewybiórczymi inhibitorami MAO (podawanie mianseryny należy rozpocząć dopiero po 2-tygodniowej przerwie od momentu odstawienia niewybiórczych inhibitorów MAO). Nie stwierdzono interakcji z: betanidyną, klonidyną, metylodopą, guanetydyną, propranololem (sam lub w skojarzeniu z hydralazyną). Jednak podczas leczenia mianseryną zaleca się monitorowanie ciśnienia tętniczego.
W zaburzeniach czynności wątroby lub niewydolności nerek należy zmniejszyć dawkę lub wydłużyć odstęp między dawkami. Na początku leczenia należy przeprowadzać badania morfologiczne krwi co 4 tyg. przez 3 miesiące w celu uniknięcia powikłań hematologicznych. U chorych na cukrzycę należy regularnie kontrolować glikemię. u chorych z chorobą nadciśnieniową przyjmujących leki hipotensyjne należy kontrolować ciśnienie tętnicze krwi. Podczas przyjmowania leku nie należy prowadzić pojazdów, obsługiwać urządzeń mechanicznych w ruchu ani pić alkoholu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Miansec a alkohol, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Miansec


Sprawdź komentarze opinie o Miansec:


Ocena średnia Miansec:

Miansec otrzymał ocenę średnią: 3,4
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 31 opinii

Gdzie kupić Miansec?

Szukasz gdzie można kupić Miansec?

Oto lista aptek i sklepów z Miansec:

Forum Miansec

Lista pytań na forum o Miansec:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Nikt nie skomentował jeszcze miansec a alkohol

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o miansec a alkohol