Metanabol dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Metanabol dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Metanabol dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Metanabol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Metanabol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Metanabol dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Metanabol?

Szukasz gdzie można kupić Metanabol?

Oto lista aptek i sklepów z Metanabol:

Cena Metanabol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Metanabol?

Forum Metanabol

Lista pytań na forum o Metanabol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Metanabol dawkowanie

Metanabol dawkowanie:

Indywidualnie, zależnie od stanu chorego. Dorośli – doustnie początkowo 2,5-5 mg dziennie, w ciężkich przypadkach do 10 mg dziennie w 2 dawkach; dawka podtrzymująca 1-2,5 mg dziennie. Dzieci – doustnie: do 2 rż. 0,05 mg/kg mc. dziennie; 3-6 rż. 0,5-1 mg dziennie, od 7 rż. 1-2 mg dziennie w dawkach podzielonych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Metanabol dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Metanabol dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *