Menopur skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Menopur skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Menopur skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Menopur. Pamiętaj również sprawdzić ceny Menopur bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Menopur skutki uboczne

Menopur skutki uboczne:

Indukcja owulacji po zastosowaniu menotropiny łącznie z HCG może prowadzić do zespołu nadmiernego pobudzenia jajników. W zespole tym powstają torbiele jajników, które mogą pękać i powodować krwawienia do jamy brzusznej. Ponadto może wystąpić gromadzenie się płynów w jamie brzusznej i klatce piersiowej, oliguria, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi i powikłania zakrzepowo-zatorowe. Podczas leczenia zwiększa się prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży mnogiej. W pojedynczych przypadkach mogą wystąpić nudności i wymioty, a także reakcje nadwrażliwości i gorączka. W miejscu podania może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk, ból lub świąd. W pojedynczych przypadkach długotrwałe podawanie leku może prowadzić do wytworzenia się przeciwciał przeciw menotropinie, co prowadzi do osłabienia lub braku efektu leczenia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Menopur skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Menopur?

Szukasz gdzie można kupić Menopur?

Oto lista aptek i sklepów z Menopur:

Cena Menopur

Chcesz poznać szczegółowe ceny Menopur?

Forum Menopur

Lista pytań na forum o Menopur:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Menopur skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *