Menopur dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Menopur dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Menopur dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Menopur. Pamiętaj również sprawdzić ceny Menopur bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Menopur dawkowanie

Menopur dawkowanie:

Domięśniowo lub podskórnie. Niepłodność u kobiet. Dawkę ustala się indywidualnie w zależności od reakcji jajników, określanej przy pomocy badania USG oraz oznaczania stężenia estradiolu we krwi. Leczenie rozpoczyna się od dawki dobowej odpowiadającej 75-150 j.m. FSH + 75-150 j.m. LH. Jeśli podanie dawki początkowej nie wywołało wzrostu pęcherzyka Graafa w jajnikach, dawkę należy zwiększać powoli aż do uzyskania wzrostu pęcherzyka Graafa i zwiększenia stężenia estradiolu we krwi. Leczenie ustaloną dawką kontynuuje się do chwili uzyskania przedowulacyjnego stężenia estradiolu we krwi. Następnie, w celu wywołania owulacji podaje się domięśniowo 5 000-10 000 j.m. HCG, 1-2 dni po ostatnim wstrzyknięciu menotropiny. Niepłodność u mężczyzn. Leczenie rozpoczyna się od podawania HCG (gonadotropina kosmówkowa) 3 razy w tyg. w dawce 1 000-3 000 j.m., aż do uzyskania prawidłowego stężenia testosteronu we krwi. Następnie podaje się menotropinę 3 razy w tyg. w dawce odpowiadającej 75-150 j.m. FSH + 75-150 j.m. LH przez okres kilku m-cy.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Menopur dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Menopur?

Szukasz gdzie można kupić Menopur?

Oto lista aptek i sklepów z Menopur:

Cena Menopur

Chcesz poznać szczegółowe ceny Menopur?

Forum Menopur

Lista pytań na forum o Menopur:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Menopur dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *