MBE z enrgetykiem i colą, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku MBE z enrgetykiem i colą.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o MBE z enrgetykiem i colą i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla MBE. Pamiętaj również sprawdzić ceny MBE bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o MBE z enrgetykiem i colą

MBE z enrgetykiem i colą:

Napoje z zawierające kofeinę powodują synergizm hiperaddycyjny – działanie kofeiny i leku podawanych jednocześnie jest większe niż suma działania leku i kofeiny oddzielnie. Zwiększone hamowanie aktywności fosfodiesterazy nasilającej pobudzenie OUN jest wynikiem zsumowania się efektów działania kofeiny w leku i napojach. Wynikiem tych interakcji mogą być: zwiększenie działania przeciwbólowego ASA; tachykardia, zaburzenia snu, niepokój, pobudzenie psychoruchowe, zaburzenia rytmu serca, hipotonia, ból głowy, skurcze mięśni, bezsenność, zaburzenia koncentracji uwagi, drażliwość, objawy dyspeptyczne.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący MBE z enrgetykiem i colą, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o MBE

Sprawdź komentarze opinie o MBE:

Gdzie kupić MBE?

Szukasz gdzie można kupić MBE?

Oto lista aptek i sklepów z MBE:

Cena MBE

Chcesz poznać szczegółowe ceny MBE?

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o MBE z enrgetykiem i colą.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *