loratan skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Loratan skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Loratan skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Loratan. Pamiętaj również sprawdzić ceny Loratan bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Loratan skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Loratan?

Szukasz gdzie można kupić Loratan?

Oto lista aptek i sklepów z Loratan:

Cena Loratan

Chcesz poznać szczegółowe ceny Loratan?

Forum Loratan

Lista pytań na forum o Loratan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Loratan skutki uboczne

Loratan skutki uboczne:

Loratadyna może powodować działania niepożądane o łagodnym przebiegu, takie, jak: bóle głowy, uczucie zmęczenia, senność, suchość błon śluzowych jamy ustnej. Rzadko obserwowano zwiększenie łaknienia, kaszel, zawroty głowy i nudności. Bardzo rzadko obserwowano tachykardię, omdlenia, wyłysienie, wstrząs anafilaktyczny, zaburzenia czynności wątroby, nadkomorowe zaburzenia rytmu serca.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Loratan skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o loratan skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *