LIPEGIS dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku LIPEGIS dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o LIPEGIS dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla LIPEGIS. Pamiętaj również sprawdzić ceny LIPEGIS bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o LIPEGIS dawkowanie

LIPEGIS dawkowanie:

U pacjentów należy zastosować odpowiednią dietę zmniejszającą stężenie lipidów we krwi i kontynuować ją podczas leczenia produktem leczniczym. Zalecana dawka to 1 tabl. 10 mg/dobę. W przypadku stosowania produktu leczniczego w skojarzeniu ze statyną należy stosować zalecaną dawkę początkową lub kontynuować leczenie już ustaloną wyższą dawką danej statyny. Należy zapoznać się z zaleceniami dotyczącymi stosowania odpowiedniej statyny. Stosowanie u pacjentów z chorobą wieńcową i wywiadem ostrego zespołu wieńcowego. W celu dodatkowego zmniejszenia występowania zdarzeń sercowo-naczyniowych u pacjentów z chorobą wieńcową i wywiadem ostrego zespołu wieńcowego produkt leczniczy można stosować łącznie ze statyną o udowodnionym korzystnym wpływie na zdarzenia sercowo-naczyniowe. Jednoczesne stosowanie leków wiążących kwasy żółciowe. Produkt leczniczy należy przyjmować co najmniej 2 h przed lub co najmniej 4 h po podaniu leku wiążącego kwasy żółciowe. Nie ma konieczności modyfikacji dawki u pacjentów w podeszłym wieku. Dzieci i młodzież. Rozpoczynanie leczenia musi odbywać się pod nadzorem specjalisty. Dzieci i młodzież ≥6. rż.: nie ustalono bezpieczeństwa i skuteczności leku u dzieci w wieku 6-17 lat. W przypadku stosowania leku jednocześnie ze statyną należy zapoznać się z informacją dotyczącą dawkowania tej statyny u dzieci. Dzieci w wieku 9 punktów wg skali Child-Pugh) niewydolnością wątroby. Nie ma konieczności modyfikacji dawki u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący LIPEGIS dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić LIPEGIS?

Szukasz gdzie można kupić LIPEGIS?

Oto lista aptek i sklepów z LIPEGIS:

Cena LIPEGIS

Chcesz poznać szczegółowe ceny LIPEGIS?

Forum LIPEGIS

Lista pytań na forum o LIPEGIS:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o LIPEGIS dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *