Latanoprost + Timolol Genoptim przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Latanoprost + Timolol Genoptim przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Latanoprost + Timolol Genoptim przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Latanoprost. Pamiętaj również sprawdzić ceny Latanoprost bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Latanoprost + Timolol Genoptim przedawkowanie

Latanoprost + Timolol Genoptim przedawkowanie:

W przypadku przedawkowania latanoprostu z tymololem, należy zastosować leczenie objawowe. Zgłaszano przypadki przypadkowego przedawkowania roztworu kropli do oczu zawierających maleininan tymololu, skutkujące działaniem ogólnoustrojowym podobnym do obserwowanego po β-adrenolitykach działających ogólnoustrojowo, takim jak zawroty głowy, ból głowy, duszność, bradykardia, skurcz oskrzeli oraz zatrzymanie akcji serca. Badanie hemodializy in vitro wykazało, że tymolol łatwo ulega dializie z ludzkiego osocza lub pełnej krwi. Badanie u pacjentów z niewydolnością nerek wykazało, że tymolol nie ulega łatwo dializie.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Latanoprost + Timolol Genoptim przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Latanoprost?

Szukasz gdzie można kupić Latanoprost?

Oto lista aptek i sklepów z Latanoprost:

Cena Latanoprost

Chcesz poznać szczegółowe ceny Latanoprost?

Forum Latanoprost

Lista pytań na forum o Latanoprost:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Latanoprost + Timolol Genoptim przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *