Ketesse 12,5 działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ketesse 12,5 działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ketesse 12,5 działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ketesse. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ketesse bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Ketesse 12,5 działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Ketesse?

Szukasz gdzie można kupić Ketesse?

Oto lista aptek i sklepów z Ketesse:

Cena Ketesse

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ketesse?

Forum Ketesse

Lista pytań na forum o Ketesse:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Ketesse 12,5 działanie i stosowanie

Ketesse 12,5 działanie i stosowanie:

Niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), pochodna kwasu propionowego o właściwościach przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przeciwgorączkowych. Zmniejsza syntezę prostaglandyn przez hamowanie aktywności cyklocksygenazy, w wyniku czego dochodzi do hamowania przemiany kwasu arachidonowego do cyklicznych utleniaczy, z których powstają prostaglandyny PGEi, PGE2, PGF2a i PGC’2, oraz prostacykliny PG12 i tromboksany TxA2 i TxB2. Hamuje również aktywność COX1 i COX2. Wpływa na osłabienie procesu zapalnego i działa przeciwbólowo. Wartości T0,5 dystrybucji i eliminacji deksketoprofenu wynoszą odpowiednio 0,35 i 1,65 h. Podobnie do leków o silnym wiązaniu z białkami osocza (99%), średnia wartość względnej objętości dystrybucji deksketoprofenu wynosi 0,25 l/kg. Główny sposób eliminacji deksketoprofenu zachodzi na drodze glukuronizacji i wydalania przez nerki. Po podaniu doustnym deksketoprofenu w moczu jest wykrywalny tylko S-(+) enancjomer, co świadczy o braku konwersji do R-(-) enancjomeru w organizmie. Jednoczesne podawanie preparatu z posiłkiem nie powoduje zmiany AUC, niemniej jednak Cmax deksketoprofenu zmniejsza się, a szybkość jego wchłaniania jest opóźniona (zwiększony tmax).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ketesse 12,5 działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ketesse 12,5 działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *