Kelo-cote działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Kelo-cote działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Kelo-cote działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Kelo-cote. Pamiętaj również sprawdzić ceny Kelo-cote bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Kelo-cote działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Kelo-cote?

Szukasz gdzie można kupić Kelo-cote?

Oto lista aptek i sklepów z Kelo-cote:

Cena Kelo-cote

Chcesz poznać szczegółowe ceny Kelo-cote?

Forum Kelo-cote

Lista pytań na forum o Kelo-cote:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Kelo-cote działanie i stosowanie

Kelo-cote działanie i stosowanie:

Produkty silikonowe do leczenia blizn o opatentowanej formule, unikalnej technologii przylegania do skóry SILICLEAR COMPLEX. Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi w leczeniu wszystkich rodzajów blizn: pooperacyjnych, pooparzeniowych, pourazowych, potrądzikowych, po cesarskim cięciu. Preparaty zapobiegają nieprawidłowemu bliznowaceniu w postaci blizny przerosłej oraz bliznowca (keloid). Zaleca się używanie preparatów zaraz po zdjęciu szwów lub po zagojeniu się rany. Nowość biotechnologii – wygodny w użyciu plaster silikonowy w żelu i sprayu. Polimery dwutlenku krzemu wysychając łączą się krzyżowo tworząc cienki plaster samo przyklejający się do skóry. Opatrunek zapewnia okluzję, nie powoduje maceracji, utrzymuje się na skórze przez 12 h po czym złuszcza się wraz z naskórkiem. Właściwości: przezroczysty, szybko i samo wysychający, utrzymujący odpowiednia wilgotność skóry, innowacyjny żel silikonowy do stosowania miejscowego na skórę , posiadający unikalne właściwości w porównaniu z innymi preparatami. Udowodniono naukowo w wielu badaniach (badania opublikowane na www.ekopharm.pl), że unikalna formuła silikonu SILICLEAR COMPLEX: zmiękcza, wygładza i spłaszcza powierzchnię blizny; zmniejsza stopień odbarwienie blizny; łagodzi swędzenie i uczucie dyskomfortu; wpływa na normalizację produkcji kolagenu. Żel łatwo nakłada się na wszystkie obszary skóry, w tym okolice stawów i zgięć oraz szybko wysycha pozostawiając niewidoczną, przepuszczającą powietrze „błonę”, stanowiącą ochronę przeciw bakteriom. Zalety stosowania żelu: łatwy w aplikacji; samo wysychający (4-5 minut); nie powoduje maceracji; bezbolesny, niedrażniący; bezbarwny, bez zapachu, przezroczysty; można nakładać kosmetyki po wyschnięciu żelu; zapewnia elastyczną ochronę i okluzję; idealny do blizn o nieregularnej powierzchni; został opracowany by pomóc w leczeniu blizn i przywrócić naturalny wygląd skóry po zagojeniu się rany. Żel z filtrem przeciwsłonecznym jest przeznaczony do leczenia blizn w okolicach narażonych na ciągłą ekspozycję słoneczną (twarz, szyja). Zastosowanie filtrów przeciwsłonecznych pomaga w ochronie delikatnej, wrażliwej na słońce powierzchni blizny przyspieszając jej leczenie.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Kelo-cote działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Kelo-cote działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *