Ipres long 1,5 przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ipres long 1,5 przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ipres long 1,5 przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ipres. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ipres bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Ipres long 1,5 przedawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Ipres?

Szukasz gdzie można kupić Ipres?

Oto lista aptek i sklepów z Ipres:

Cena Ipres

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ipres?

Forum Ipres

Lista pytań na forum o Ipres:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Ipres long 1,5 przedawkowanie

Ipres long 1,5 przedawkowanie:

Nie obserwowano żadnych objawów toksycznych przy zastosowaniu dawki indapamidu do 40 mg (27 razy przekraczającą dawkę zalecaną u ludzi). Objawami przedawkowania mogą być zaburzenia równowagi wodno-elektrolitowej, nudności, wymioty, kurcze mięśni, osłabienie, zawroty głowy, uczucie senności, poliuria lub oliguria. Po ciężkim przedawkowaniu mogą wystąpić zaburzenia oddychania i niedociśnienie tętnicze. Brak specyficznej odtrutki po przedawkowaniu leku. Po przedawkowaniu zaleca się wykonanie płukania żołądka i/lub podanie węgla aktywowanego, a następnie uzupełnienie płynów i elektrolitów. Sposób leczenia należy dostosować do rodzaju i nasilenia objawów związanych z przedawkowaniem. W ciężkich zatruciach należy wdrożyć leczenie objawowe według zasad intensywnej terapii.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ipres long 1,5 przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ipres long 1,5 przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *