Iomeron przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Iomeron przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Iomeron przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Iomeron. Pamiętaj również sprawdzić ceny Iomeron bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Iomeron przedawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Iomeron?

Szukasz gdzie można kupić Iomeron?

Oto lista aptek i sklepów z Iomeron:

Cena Iomeron

Chcesz poznać szczegółowe ceny Iomeron?

Forum Iomeron

Lista pytań na forum o Iomeron:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Iomeron przedawkowanie

Iomeron przedawkowanie:

Przedawkowanie może prowadzić do wystąpienia działań niepożądanych zagrażających życiu, głównie z powodu wpływu na układ oddechowy i układ krążenia. Leczenie przedawkowania skupia się na podtrzymywaniu czynności życiowych i terapii objawowej. Jomeprol nie wiąże się z białkami osocza ani surowicy krwi, dlatego może być usuwany na drodze dializy. W razie konieczności w celu eliminacji jomeprolu z ustroju można zastosować hemodializę. W przypadkowych przedawkowaniach w podaniu dożylnym należy monitorować nawodnienie organizmu pacjenta oraz stężenie elektrolitów i w razie konieczności je korygować. W tym przypadku praca nerek powinna być monitorowana przez co najmniej 3 dni. W razie przedawkowania po podaniu dokanałowym należy przez co najmniej 24 h szczególnie uważnie obserwować, czy nie występują zaburzenia ze strony OUN. Do objawów należą: wstępujące wzmożenie odruchów głębokich, kurcze toniczno-kloniczne, uogólnione napady drgawkowe, wzrost temperatury ciała, znieruchomienie (stupor), zahamowanie czynności oddechowej.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Iomeron przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Iomeron przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *