Iomeron przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Iomeron przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Iomeron przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Iomeron. Pamiętaj również sprawdzić ceny Iomeron bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Iomeron przeciwskazania? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Iomeron?

Szukasz gdzie można kupić Iomeron?

Oto lista aptek i sklepów z Iomeron:

Cena Iomeron

Chcesz poznać szczegółowe ceny Iomeron?

Forum Iomeron

Lista pytań na forum o Iomeron:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Iomeron przeciwskazania

Iomeron przeciwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub pozostałe składniki preparatu. Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia badań żeńskich narządów rozrodczych jest podejrzenie lub stwierdzenie ciąży oraz ostry stan zapalny. Poza wymienionymi brak bezwzględnych przeciwwskazań do stosowania niejonowych środków kontrastowych w diagnostyce uroangiograficznej. Jednoczesne podawanie kortykosteroidów z produktem leczniczym jest przeciwwskazane. Powtórne wykonanie mielografii jest przeciwwskazane ze względu na możliwość przedawkowania środka cieniującego. U pacjentów z ostrym zapaleniem trzustki (zarówno w przypadkach niedrożności, jak i drożności) ryzyko związane z wykonaniem badania ERCP powinno być szczegółowo rozważone w stosunku do oczekiwanych korzyści.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Iomeron przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Iomeron przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *