Intralipid skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Intralipid skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Intralipid skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Intralipid. Pamiętaj również sprawdzić ceny Intralipid bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Intralipid skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Intralipid?

Szukasz gdzie można kupić Intralipid?

Oto lista aptek i sklepów z Intralipid:

Cena Intralipid

Chcesz poznać szczegółowe ceny Intralipid?

Forum Intralipid

Lista pytań na forum o Intralipid:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Intralipid skutki uboczne

Intralipid skutki uboczne:

Mogą wystąpić: podwyższenie temperatury ciała, ból głowy. Rzadziej obserwowano: drżenia mięśniowe, dreszcze, nudności, wymioty, ból brzucha. Bardzo rzadko mogą wystąpić: reakcje anafilaktyczne, nadciśnienie lub niedociśnienie, przejściowe zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, małopłytkowość, hemoliza i retikulocytoza, priapizm, pokrzywka, swędzenie. U pacjentów ze zmniejszoną zdolnością do eliminacji tłuszczów, niewydolnością nerek lub infekcją może wystąpić „zespół przeciążenia tłuszczem” (hiperlipidemia, gorączka, powiększenie wątroby i śledziony, anemia, leukopenia, trombocytopenia, zaburzenia krzepnięcia krwi, śpiączka).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Intralipid skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Intralipid skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *