Intralipid dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Intralipid dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Intralipid dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Intralipid. Pamiętaj również sprawdzić ceny Intralipid bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Intralipid dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Intralipid?

Szukasz gdzie można kupić Intralipid?

Oto lista aptek i sklepów z Intralipid:

Cena Intralipid

Chcesz poznać szczegółowe ceny Intralipid?

Forum Intralipid

Lista pytań na forum o Intralipid:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Intralipid dawkowanie

Intralipid dawkowanie:

Dożylnie we wlewie kroplowym. Dorośli: maks. dawka dobowa wynosi 3 g triglicerydów/kg mc (preparat może pokrywać do 70% zapotrzebowania energetycznego), maks. szybkość wlewu dla preparatów 10%, 20% wynosi 500 ml/5 h, dla preparatu 30% – 333 ml/5 h. W zapobieganiu lub wyrównywaniu niedoboru niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych 4-8% energii pozabiałkowej powinno być podane w postaci preparatu; gdy przyczyną niedoboru niezbędnych kwasów tłuszczowych jest stres – ilość preparatu może wymagać zwiększenia. Noworodki i niemowlęta (preparaty 10% i 20%): 0,5-4 g triglicerydów/kg mc./dobę; maks. szybkość wlewu: 0,17 g triglicerydów/kg mc./h. Wcześniaki i noworodki (preparaty 10% i 20%) z niską masą urodzeniową: początkowo 0,5-1 g/kg mc./dobę, następnie dawkę należy zwiększać stopniowo o 0,5-1 g/kg mc./dobę aż do osiągnięcia dawki 2 g/kg mc./dobę, podawać we wlewie ciągłym przez 24 h. Maks. dawka 4 g/kg/dobę wymaga bardzo uważnej kontroli stężenia triglicerydów we krwi, czynności wątroby i gazometrii.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Intralipid dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Intralipid dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *