Hydrosil – leczenie oparzeń działanie i stosowanie

Poznaj bliżej lek Hydrosil:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko posegregowane informacje z ulotki Hydrosil, ale także poznasz prawdziwe historie i opinie pacjentów Hydrosil – leczenie oparzeń działanie i stosowanie. Rzetelne informacje ekspertów o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś mogła/ mógł kupować świadomie leki w aptece. Poznaj lepiej ewentualne skutki uboczne Hydrosil i porównaj je z reklamami by móc zweryfikować czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki, których jeszcze nie znasz. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Hydrosil – leczenie oparzeń działanie i stosowanie z ulotki
Poznaj informacje z ulotki: Hydrosil – leczenie oparzeń działanie i stosowanie. Nie musisz już szukać w ulotce rozdziału informacji, które Ciebie interesują. My pogrupowaliśmy je wg katygorii. Sprawdź Hydrosil – leczenie oparzeń działanie i stosowanie, a poniżej znajdziesz inne rodziały ulotki dla Hydrosil – leczenie oparzeń działanie i stosowanie

Żel hydrokoloidowy z kompleksem srebra i karnozyną. Wyrób medyczny, który w sposób pośredni przyspiesza gojenie ran poprzez regulację ich mikrośrodowiska. Zawiera karbomer stabilizowany karnozyną (peptyd występujący naturalnie w skórze), który korzystnie wpływa zarówno na suche jak i wilgotne, sączące rany. W przypadku ran suchych, ma działanie okluzyjne, hamuje parowanie wody i zmniejsza utratę płynu przez naskórek. W przypadku ran wilgotnych, sączących pochłania nadmiar płynu, schładza i zmiękcza miejsce kontaktu z plastrem i/lub bandażem. Zamiast drażniących parabenów jako środek konserwujący do leku dodano cytrynian srebra. Wskazany do stosowania w niewielkich suchych lub wilgotnych ranach, takich jak: skaleczenia, zadrapania, otarcia i pęknięcia skóry, oparzenia. przyspiesza gojenie ran, działa przeciwbólowo, pomaga uniknąć infekcji, reguluje prawidłowy poziom wilgotności rany, zapewnia bezbolesną zmianę opatrunku, zmniejsza ryzyko powstawania blizn i strupów.
Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Hydrosil – leczenie oparzeń działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Nie lekceważ tego!

Poznaj inne, szczegółowe informacje o Hydrosil z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie – Sprawdż tylko te które Ciebie interesują. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Hydrosil

Jak działa Hydrosil
Żel hydrokoloidowy z kompleksem srebra i karnozyną. Wyrób medyczny, który w sposób pośredni przyspiesza gojenie ran poprzez regulację ich mikrośrodowiska. Zawiera karbome… Przeczytaj więcej

Cena Hydrosil

Hydrosil jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Hydrosil w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym op. 75 g zel w cenie:

 • 24.50PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.00PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Hydrosil:


  Zamienniki Hydrosil

  Zapoznaj się z zamiennikami Hydrosil. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Hydrosil, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Hydrosil?

  Sprawdź gdzie kupić Hydrosil. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Hydrosil w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Komentarze o Hydrosil – leczenie oparzeń działanie i stosowanie

  Jeśli zwykłe informacje z ulotki Hydrosil – leczenie oparzeń działanie i stosowanie Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Hydrosil – leczenie oparzeń działanie i stosowanie i opinie ekspertów

  Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *