Gardan skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Gardan skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Gardan skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Gardan. Pamiętaj również sprawdzić ceny Gardan bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Gardan skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Gardan?

Szukasz gdzie można kupić Gardan?

Oto lista aptek i sklepów z Gardan:

Cena Gardan

Chcesz poznać szczegółowe ceny Gardan?

Forum Gardan

Lista pytań na forum o Gardan:

    Brak pytań na forum o Gardan

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Gardan skutki uboczne

Gardan skutki uboczne:

Zaburzenia krwi i układu chłonnego: (rzadko) leukopenia; (bardzo rzadko) agranulocytoza, małopłytkowość. Ryzyko agranulocytozy jest zwiększone u pacjentów stosujących produkt leczniczy w długim czasie (ponad jeden tydzień). Niedokrwistość hemolityczna, niedokrwistość aplastyczna. Zaburzenia układu immunologicznego: (niezbyt często) osutka polekowa; (rzadko) wysypka plamisto-grudkowa, reakcja anafilaktyczna lub wstrząs anafilaktyczny. Reakcje nadwrażliwości mogą obejmować świąd, pokrzywkę, obrzęk (ogólny lub miejscowy), rumień, obrzęk naczynioruchowy, zaburzenia naczynioruchowe, skurcz oskrzeli, zaburzenia rytmu serca, spadek ciśnienia tętniczego (niekiedy poprzedzony jego wzrostem). Wstrząs anafilaktyczny może wystąpić zwłaszcza po podaniu dużych dawek metamizolu pacjentom z nadwrażliwością lub po podaniu pozajelitowym; (bardzo rzadko) atak astmy (u pacjentów z zespołem astmy aspirynowej), zespół Stevens-Johnsona, zespół Lyella. Zaburzenia żołądka i jelit: (nieznana) nudności, wymioty, bóle brzucha, w dużych dawkach krwiste wymioty, krew w stolcu (smoliste stolce). Zaburzenia nerek i dróg moczowych: (bardzo rzadko) białkomocz, skąpomocz, bezmocz, wielomocz, śródmiąższowe zapalenie nerek.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Gardan skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Gardan skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *