Fungores dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Fungores dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Fungores dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Fungores. Pamiętaj również sprawdzić ceny Fungores bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Fungores dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Fungores?

Szukasz gdzie można kupić Fungores?

Oto lista aptek i sklepów z Fungores:

Cena Fungores

Chcesz poznać szczegółowe ceny Fungores?

Forum Fungores

Lista pytań na forum o Fungores:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Fungores dawkowanie

Fungores dawkowanie:

Lek należy przyjmować razem z pokarmem (wchłanianie ketokonazolu jest największe w obecności pokarmu). Dorośli: 200 mg/dobę. W ciężkich zakażeniach dawkę można zwiększyć do maks. 400 mg/dobę. Długość trwania leczenia wynosi zwykle: w kandydozach: minimum 1-2 tyg. (z wyjątkiem kandydozy pochwy), w grzybicach układowych: przez 6 m-cy lub dłużej. W przewlekłej drożdżycy pochwy: 400 mg/dobę przez 5 dni. W łupieżu pstrym: 200 mg/dobę przez 5-10 dni. W zapobieganiu zakażeniom grzybiczym u osób z osłabioną odpornością: 200 mg/dobę. Pacjenci w wieku podeszłym – brak konieczności modyfikacji dawki. Dzieci w wieku do 4 lat: nie stosować. Dzieci w wieku 5-12 lat: 100 mg/dobę (1/2 tabl.). Dzieci powyżej 12 lat: dawkowanie jak u osób dorosłych. Niewydolność nerek: ketokonazol wydalany jest przez nerki tylko w niewielkim stopniu, u pacjentów z niewydolnością nerek nie ma konieczności zmniejszenia dawki.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Fungores dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Fungores dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *