Flexyess działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Flexyess działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Flexyess działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Flexyess. Pamiętaj również sprawdzić ceny Flexyess bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Flexyess działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Flexyess?

Szukasz gdzie można kupić Flexyess?

Oto lista aptek i sklepów z Flexyess:

Cena Flexyess

Chcesz poznać szczegółowe ceny Flexyess?

Forum Flexyess

Lista pytań na forum o Flexyess:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Flexyess działanie i stosowanie

Flexyess działanie i stosowanie:

Produkt jest złożonym doustnym środkiem antykoncepcyjnym, zawierającym etynyloestradiol oraz progestagen drospirenon. W dawkach terapeutycznych drospirenon wykazuje dodatkowo działanie antyandrogenne oraz niewielkie antymineralokortykosteroidowe. Nie wykazuje właściwości estrogennych, glikokortykosteroidowych oraz antyglikokortykosteroidowych. Dzięki tym właściwościom parametry farmakologiczne drospirenonu są zbliżone do naturalnego progesteronu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Flexyess działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Flexyess działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *