Fantomalt działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Fantomalt działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Fantomalt działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Fantomalt. Pamiętaj również sprawdzić ceny Fantomalt bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Fantomalt działanie i stosowanie

Fantomalt działanie i stosowanie:

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Preparat, którego składnikiem jest maltodekstryna, stanowi dodatkowe źródło energii w diecie pacjenta. Nie zawiera białka mleka. Nie zawiera laktozy. Produkt bezglutenowy. Preparat łatwo rozpuszcza się w gorących i zimnych napojach. Posiada neutralny smak, może być dodawany zarówno do słodkich jak i pikantnych potraw lub napojów. Może być gotowany razem z potrawą lub napojem.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Fantomalt działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Fantomalt?

Szukasz gdzie można kupić Fantomalt?

Oto lista aptek i sklepów z Fantomalt:

Cena Fantomalt

Chcesz poznać szczegółowe ceny Fantomalt?

Forum Fantomalt

Lista pytań na forum o Fantomalt:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Fantomalt działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *