Fanipos dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Fanipos dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Fanipos dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Fanipos. Pamiętaj również sprawdzić ceny Fanipos bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Fanipos dawkowanie

Fanipos dawkowanie:

Produktu leczniczego nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 4 lal ze względu na niewystarczającą ilość danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania i skuteczności. Lek przeznaczony jest wyłącznie do podawania donosowego. Przed pierwszym użyciem, produkt leczniczy należy odpowiednio przygotować, poprzez sześciokrotne naciskanie i puszczanie pompki. Jeżeli produkt nie był używany przez kolejne 7 dni, należy go ponownie przygotować do użycia, wciskając i puszczając pompkę odpowiednią liczbę razy do czasu uzyskania efektu drobnej mgiełki. Produkt leczniczy należy wyrzucić 3 m-ce po pierwszym użyciu. Zaleca się stosowanie dwóch dawek aerozolu do każdego otworu nosowego raz/dobę, najlepiej rano. W niektórych przypadkach może być konieczne zastosowanie dwóch dawek aerozolu do każdego otworu nosowego 2x/dobę. Po uzyskaniu poprawy, jako dawkę podtrzymującą można stosować 1 dawkę aerozolu do każdego otworu nosowego raz/dobę. W przypadku nawrotu objawów, dawkę leku można odpowiednio zwiększyć. Maks. dawka dobowa nie powinna być większa niż 4 dawki aerozolu do każdego otworu nosowego. Należy stosować najmniejszą dawkę, która zapewnia skuteczną kontrolę objawów. U pacjentów w podeszłym wieku stosuje się dawkę zalecaną dla dorosłych. Zaleca się stosowanie jednej dawki aerozolu do każdego otworu nosowego raz/dobę, najlepiej rano. W niektórych przypadkach konieczne może być zastosowanie jednej dawki aerozolu do każdego otworu nosowego 2x/dobę. Maks. dawka dobowa nie powinna być większa niż 2 dawki aerozolu do każdego otworu nosowego. Należy stosować najmniejszą dawkę, która zapewnia skuteczną kontrolę objawów. W celu uzyskania pełnej korzyści terapeutycznej konieczne jest regularne stosowanie leku. Należy wyjaśnić pacjentowi, że optymalny efekt działania leku następuje po 3-4 dniach od rozpoczęcia leczenia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Fanipos dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Fanipos?

Szukasz gdzie można kupić Fanipos?

Oto lista aptek i sklepów z Fanipos:

Cena Fanipos

Chcesz poznać szczegółowe ceny Fanipos?

Forum Fanipos

Lista pytań na forum o Fanipos:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Fanipos dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *