Fampyra przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Fampyra przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Fampyra przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Fampyra. Pamiętaj również sprawdzić ceny Fampyra bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Fampyra przeciwskazania

Fampyra przeciwskazania:

Nadwrażliwość na famprydynę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; jednoczesne stosowanie innych produktów leczniczych zawierających famprydynę (4-aminopirydynę); napady drgawkowe w wywiadzie lub obecnie występujące, łagodne, umiarkowane lub ciężkie zaburzenia czynności nerek (klirens kreatyniny

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Fampyra przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Fampyra?

Szukasz gdzie można kupić Fampyra?

Oto lista aptek i sklepów z Fampyra:

Cena Fampyra

Chcesz poznać szczegółowe ceny Fampyra?

Forum Fampyra

Lista pytań na forum o Fampyra:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Fampyra przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *