Fampyra dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Fampyra dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Fampyra dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Fampyra. Pamiętaj również sprawdzić ceny Fampyra bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Fampyra dawkowanie

Fampyra dawkowanie:

Zalecana dawka to jedna 10 mg tabletka dwa razy/dobę, w odstępach 12h. Rozpoczęcie i ocena terapii produktem leczniczym: leczenie wstępne produktem leczniczym powinno być ograniczone do 2 tyg., gdyż w tym czasie powinny już ujawnić się korzyści kliniczne ze stosowania leku. Po upływie 2 tyg. zaleca się wykonanie testu szybkości chodzenia (np. T25FW), aby ocenić poprawę. Gdy brak poprawy, leczenie należy przerwać. Jeśli pacjent nie zgłasza korzyści klinicznych, terapię produktem należy przerwać. Ponowna ocena terapii produktem leczniczym: -jeśli stwierdzono pogorszenie chodu, lekarz powinien rozważyć wstrzymanie leczenia, celem ponownej oceny korzyści wynikających ze stosowania produktu. Ocena ta powinna obejmować wycofanie produkt leczniczego i wykonanie testu szybkości chodzenia. Jeśli nie będzie poprawy chodu, terapię produktem leczniczym należy przerwać.Pominięcie dawki: -należy przestrzegać ustalonego schematu dawkowania. W razie pominięcia dawki nie należy przyjmować podwójnej dawki. Osoby w podeszłym wieku: przed rozpoczęciem leczenia u osób w podeszłym wieku należy sprawdzić czynność nerek. Zaleca się regularne kontrolowanie czynności nerek u tych pacjentów. Pacjenci z zaburzeniami czynności nerek: produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów z łagodnymi, umiarkowanymi lub ciężkimi zaburzeniami czynności nerek (klirens kreatyniny Pacjenci z zaburzeniami czynności wątroby: w przypadku pacjentów z zaburzeniami wątroby modyfikacja dawki nie jest wymagana. Dzieci i młodzież: produkt leczniczy nie jest zalecany do stosowania u pacjentów w wieku poniżej 18 lat, ze względu na brak danych dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa stosowania.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Fampyra dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Fampyra?

Szukasz gdzie można kupić Fampyra?

Oto lista aptek i sklepów z Fampyra:

Cena Fampyra

Chcesz poznać szczegółowe ceny Fampyra?

Forum Fampyra

Lista pytań na forum o Fampyra:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Fampyra dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *