Famogast skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Famogast skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Famogast skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Famogast. Pamiętaj również sprawdzić ceny Famogast bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Famogast skutki uboczne

Famogast skutki uboczne:

Zaburzenia układu nerwowego: (niezbyt często) zmęczenie, przemijające zaburzenia psychiczne, takie jak: depresja, dezorientacja, splątanie, niepokój, pobudzenie i halucynacje; (rzadko) bóle głowy, zawroty głowy. Zaburzenia żołądka i jelit: (niezbyt często) nudności, wymioty, dyskomfort lub bóle w obrębie jamy brzusznej, anoreksja, suchość w ustach; (rzadko) zaparcia i biegunki. Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych: (niezbyt często) zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, żółtaczka cholestatyczna. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (niezbyt często) wysypka, świąd, pokrzywka; (bardzo rzadko) martwica toksyczno-rozpływna naskórka. Zaburzenia układu immunologicznego: (niezbyt często) anafilaksja, obrzęk naczyniowo-ruchowy i inne reakcje alergiczne. Zaburzenia mięśniowo-szkleletowe: (niezbyt często) bóle stawowe i mięśniowe, kurcze mięśniowe. Zaburzenia serca: (bardzo rzadko) blok przedsionkowo-komorowy. Zaburzenia układu rozrodczego i piersi: (bardzo rzadko) ginekomastia, która ustępuje po odstawieniu leku. Obserwowano rzadkie przypadki leukopenii, pancytopenii, trombocytopenii i agranulocytozy oraz nasilenia istniejącej choroby wątroby, jednak nie potwierdzono związku przyczynowego pomiędzy leczeniem famotydyną a występowaniem tych działań niepożądanych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Famogast skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Famogast?

Szukasz gdzie można kupić Famogast?

Oto lista aptek i sklepów z Famogast:

Cena Famogast

Chcesz poznać szczegółowe ceny Famogast?

Forum Famogast

Lista pytań na forum o Famogast:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Famogast skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *