Eztom przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Eztom przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Eztom przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Eztom. Pamiętaj również sprawdzić ceny Eztom bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Eztom przeciwskazania

Eztom przeciwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną mometazonu furoinian lub na którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego. Krem jest przeciwwskazany w trądziku różowatym, trądziku pospolitym, w zapaleniu skóry wokół ust, w świądzie okolicy odbytu i narządów płciowych, w wysypce pieluszkowej, w zakażeniach bakteryjnych (np. liszajec), wirusowych (np. opryszczka, półpasiec i ospa wietrzna) lub grzybiczych (np. kandydoza, grzybice skóry), w ospie wietrznej, w gruźlicy, w kiłowych zmianach skóry, w przypadku odczynów poszczepiennych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Eztom przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Eztom?

Szukasz gdzie można kupić Eztom?

Oto lista aptek i sklepów z Eztom:

Cena Eztom

Chcesz poznać szczegółowe ceny Eztom?

Forum Eztom

Lista pytań na forum o Eztom:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Eztom przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *