Eztom działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Eztom działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Eztom działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Eztom. Pamiętaj również sprawdzić ceny Eztom bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Eztom działanie i stosowanie

Eztom działanie i stosowanie:

Krem jest kortykosteroidem o silnym działaniu, grupa III.
Substancją czynną jest mometazonu furoinian, syntetyczny, niefluorowany kortykosteroid, estryfikowany furoinianem w pozycji 17. Mometazonu furoinian wykazuje znaczące działanie przeciwzapalne i przeciwłuszczycowe w standardowych modelach zwierzęcych stosowanych do prognozowania działania.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Eztom działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Eztom?

Szukasz gdzie można kupić Eztom?

Oto lista aptek i sklepów z Eztom:

Cena Eztom

Chcesz poznać szczegółowe ceny Eztom?

Forum Eztom

Lista pytań na forum o Eztom:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Eztom działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *