Eztom dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Eztom dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Eztom dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Eztom. Pamiętaj również sprawdzić ceny Eztom bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Eztom dawkowanie

Eztom dawkowanie:

Dorośli (w tym pacjenci w podeszłym wieku), młodzież oraz dzieci w wieku od 6 lat. Cienką warstwę produktu leczniczego należy nanieść raz/dobę na zmienione chorobowo miejsca skóry. Jednokrotne pobranie kremu opuszkiem palca (ilość kremu nałożona od czubka opuszka palca wskazującego osoby dorosłej do pierwszego zgięcia pod opuszkiem) wystarcza na pokrycie skóry o powierzchni równej powierzchni dwóch dłoni osoby dorosłej. W przypadku poprawy stanu klinicznego często zaleca się stosowanie kortykosteroidów o słabszym działaniu. Nie należy stosować produktu przez dłuższy czas (dłużej niż 3 tyg.) lub na duże powierzchnie skóry (ponad 20% powierzchni ciała). U dzieci maks. powierzchnia skóry, na którą można stosować produkt leczniczy, wynosi 10%. Stosowanie kortykosteroidów miejscowo u dzieci w wieku od 6 lat lub na skórę twarzy, należy ograniczyć do najmniejszej skutecznej ilości, zgodnej ze schematem leczenia a leczenie nie powinno trwać dłużej niż 5 dni. Nie zaleca się stosować produktu leczniczego u dzieci w wieku poniżej 6 lat, ze względu na niewystarczające dane dotyczące bezpieczeństwa stosowania.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Eztom dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Eztom?

Szukasz gdzie można kupić Eztom?

Oto lista aptek i sklepów z Eztom:

Cena Eztom

Chcesz poznać szczegółowe ceny Eztom?

Forum Eztom

Lista pytań na forum o Eztom:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Eztom dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *