Ezerex działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ezerex działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ezerex działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ezerex. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ezerex bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ezerex działanie i stosowanie

Ezerex działanie i stosowanie:

Preparat zawiera zestaw składników chroniących komórki endotelium przed szkodliwym działaniem wolnych rodników tlenowych (stres oksydacyjny). Sprzyja utrzymaniu integralności funkcjonalnej śródbłonka. Działa stymulująco umożliwiając zwiększenie przepływu krwi w naczyniach. Stanowi istotne wsparcie dla przebiegu procesów metabolicznych pozwalając na zachowanie funkcji seksualnych mężczyznom cierpiącym na zaburzenia wzwodu różnego pochodzenia. Może być przyjmowany jako uzupełnienie przy zastosowanym leczeniu inhibitorami PDE-5. Regularne przyjmowanie preparatu zalecane jest mężczyznom szczególnie narażonym na stres oksydacyjny (cukrzyca, nadciśnienie, nieprawidłowa gospodarka lipidowa, nadmierny stres fizyczny i emocjonalny, wiek dojrzały, niewłaściwe odżywianie czy zanieczyszczenie środowiska). Zastosowanie suplementacji preparatem wskazane jest dla następujących grup pacjentów: mężczyźni przyjmujący leki powodujące interakcje z inhibitorami PDE-5 (m.in. nitraty, blokery-α) oraz z przeciwwskazaniami; mężczyźni słabo reagujący i nie odpowiadający na leczenie inhibitorami PDE dla wsparcia procesu przywracania właściwego poziomu tlenku azotu (NO) zwiększającego efektywność inhibitorów PDE; mężczyźni w wieku dojrzałym w celu wsparcia prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych; mężczyźni cierpiący na zaburzenia wzwodu różnego pochodzenia na każdym etapie procesu diagnostycznego.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ezerex działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ezerex?

Szukasz gdzie można kupić Ezerex?

Oto lista aptek i sklepów z Ezerex:

Cena Ezerex

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ezerex?

Forum Ezerex

Lista pytań na forum o Ezerex:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ezerex działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *