Eylea dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Eylea dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Eylea dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Eylea. Pamiętaj również sprawdzić ceny Eylea bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Eylea dawkowanie

Eylea dawkowanie:

Zalecana dawka produktu wynosi 2 mg afliberceptu, co odpowiada 50 µl roztw. Leczenie produktem rozpoczyna się od jednego wstrzyknięcia na m-ąc w 3 kolejnych dawkach, a następnie podaje się jedno wstrzyknięcie co 2 m-ce. Nie ma wymogu monitorowania pomiędzy wstrzyknięciami. Po pierwszych 12 m-ącach leczenia produktem odstęp pomiędzy dawkami można wydłużyć w zależności od parametrów anatomicznych i wzrokowych. W tym przypadku, harmonogram monitorowania powinien być określony przez wykwalifikowanego lekarza i może być częstszy niż harmonogram wstrzyknięć. Nie przeprowadzono specyficznych badań z zastosowaniem produktu u pacjentów z niewydolnością wątroby i/lub nerek. Dostępne dane nie wskazują na konieczność dostosowywania dawki produktu w tej grupie pacjentów. Nie ma konieczności modyfikacji dawkowania u pacjentów w podeszłym wieku. Nie określono bezpieczeństwa stosowania i skuteczności produktu leczniczego u dzieci i młodzieży. Stosowanie produktu w wysiękowej postaci AMD nie ma zastosowania w populacji pediatrycznej.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Eylea dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Eylea?

Szukasz gdzie można kupić Eylea?

Oto lista aptek i sklepów z Eylea:

Cena Eylea

Chcesz poznać szczegółowe ceny Eylea?

Forum Eylea

Lista pytań na forum o Eylea:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Eylea dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *